Program Partnerski

PREVALUE DIAMONDS CLUB (PDC)

PROGRAM PARTNERSKI PDC, to inicjatywa biznesowa dla Spółdzielców prowadzących działalność gospodarczą, w ramach której Członek Spółdzielni lub przedsiebiorca ma możliwość podpisania umowy partnerskiej i występowania w roli Partnera handlowego Spółdzielni.

Każdy Partner handlowy działa w ramach Partnerskiego Programu Klubowego. Realizując unikatową koncepcję „właścicielskich klubów biznesowych”, staje się przedstawicielem nowego pokolenia przedsiębiorców:

  1. Będących współwłaścicielami PREVALUE COOPERATIVE OWNERS Spółdzielni Właścicieli Majątku
  2. Którzy budują majątek wnosząc kolejne udziały
  3. Którzy jeśli chcą - poszukują udziałowców zainteresowanych wspólną inicjatywą biznesowo - właścicielską i zakupem produktów
  4. Którzy obniżają koszty codziennego życia korzystając z zaplecza handlowego projektu
  5. Którzy mogą budować dwa niezależne kanały prywatnej niezależności finansowej:
  • Zaplecze majątkowe, tworzące „pasywny dochód od zbudowanego majątku" (cześć obowiązkowa)
  • Zaplecze biznesowe, gwarantujące „tantiemy z obrotu handlowego odbywającego się w obrębie stworzonej społeczności" (część dobrowolna)

W ramach Partnerskiego Programu Klubowego Partner handlowy tworzy i rozwija Klub Spółdzielczy („Cooperative Club”). Zaproszenie do grona współwłaścicieli (Członków Spółdzielni), pomoc w uruchomieniu własnego projektu biznesowego i pomoc w budowie prywatnej zamożności to bezsprzeczne argumenty przemawiające za atrakcyjnością tej propozycji.

W zamian za biznesową działalność klubową, Partner handlowy uzyskuje prawo do prowizji w postaci:

  • Osobistych Bonusów Członkowskich - naliczanych od osobistych zakupów w Spółdzielni
  • Klubowych Bonusów Członkowskich - naliczanych od obrotu klubowego wynikającego z pośrednictwa w handlu rekomendowanymi produktami Spółdzielni

 


Rozwój i szkolenia

Stawiamy na rozwój i ustawiczne kształcenie naszych członków. Na stałe co tydzień informujemy o nowościach, kierunku rozwoju i podnosimy świadomość naszej spółdzielczej społeczności. Na cykliczych Dniach Otwartych i Zjazdach spółdzielczych korzystamy z wiedzy i doświadczeń najbardziej kompetentnych osób w naszym gronie. Z nami - rozwój osobisty - jest nieustającą podróżą!

 

 

 

 


Wyjątkowy Plan Klubowy

Rekomendujemy, wypracowany przez lata, przejrzysty i obiektywny Plan Klubowy pozwalający awansować w strukturach dystrybucyjnych i klubowych Spółdzielni.

Awans zależy tylko od Ciebie.

Nie ma żadnych szklanych sufitów.

 

 


 

Technologia,
która ułatwi Ci pracę

Stawiamy na mobilność i nowoczesne technologie.  Udostępnimy Ci oprogramowanie ułatwiające pracę, zarówno pod kątem obsługi rynku Klientów jak i pod względem zarządzania rozporoszonymi strukturami terenowymi.

 

 

 


 

Spółdzielcze przywileje

Naszym wspólnikom oferujemy możliwość korzystania z samochodów wybranych marek klasy premium i prestige. Z nami masz szansę stworzyć sobie wysoki komfort pracy, bez długoterminowych zobowiązań, wysokiego wkładu własnego i ryzyka.

 

 


 

Zwiedź z nami Polskę i Świat

Organizujemy cykliczne konkursy z nagrodami oraz firmowe wyjazdy! Cyklicznie spotykamy się w ciekawych i ekscytujących miejscach wypoczynkowych w Polsce, m.in. w górach, pałacykach, ekskluzywnych hotelach SPA.

 

 

 

 


 

Jeśli jesteś zainteresowany(a) perspektywą profesjonalnej współpracy z PREVALUE COOPERATIVE OWNERS skontaktuj się z nami pod:  info@prevalue.pl

 

Dołącz do nas