PREVALUE DIAMONDS CLUB (PDC)

PREVALUE DIAMONDS CLUB, to inicjatywa gospodarcza przygotowana dla naszych Członków Spółdzielni, w ramach której każdy Członek Spółdzielni ma możliwość nabywania i rekomendowania spółdzielczych propozycji.

Członek Klubu za zakupy własne ma naliczane Osobiste Udziały Partnerskie (punkty). Członek Klubu, który uzyska prawo do Osobistych Udziały Partnerskich (OUP) może zgodnie z warunkami określonymi w Regulaminie Członkowskim dokonać zamiany całości lub części OUP na:

  1. prawo do zakupu udziałów spółdzielczych,
  2. prawo do zakupu diamentów inwestycyjnych w promocyjnej cenie,
  3. prawo do zakupu Vouchera Wycieczkowego w promocyjnej cenie,
  4. prawo do zakupu Vouchera Szkoleniowego w promocyjnej cenie,
  5. prawo do zakupu nagrody rzeczowej w promocyjnej cenie.

Poznaj świat inwestycji alternatywnych i diamentów

W ramach naszej działalności klubowej przybliżamy Polakom szanse i perspektywy inwestycji m.in. w diamenty inwestycyjne, ziemię, nieruchomości, złoto. Dzięki uczestnictwu w PREVALUE Diamonds Club uzyskasz wyjątkową szansę wpółpracy z nami w tym zakresie.

 

 


 

Eventy i spotkania Inwestorskie

Organizujemy cykliczne spotkania klubowe z Inwestorami, na których dzielimy się naszą wiedzą i doświadczeniami z zakresu budowy, pomnażania i ochrony prywatnego majątku. Na tych imprezach oferujemy naszym klubowiczom i sympatykom dostęp do wykwalifikowanych Doradców specjalizujących się m.in. w inwestycjach alternatywnych.

 

 


 

Klubowe przywieleje

Naszym klubowiczom oferujemy możliwość korzystania z samochodów z segmentu premium i prestige, na wyjątkowych, preferencyjnych warunkach.

 

 

 

 


 

Jeśli interesuje Cię perspektywa udziału w PREVALUE DIAMONDS CLUB - odwiedź nas na jednym z organizowanych przez nas Eventów:

 

Aktualne wydarzenia